sklep@zielonelaboratorium.pl tel. 882 054 819 Koszyk: 0
Składniki

Kosmetyki z dobrym składem

Świadomość na temat pielęgnacji stale rośnie, przez co z pewnością i Ty szukasz najlepszych rozwiązań dla Twojej skóry. Wiemy, jak trudno jest znaleźć kosmetyki z dobrym składem, które spełnią wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Zielone Laboratorium stawia przede wszystkim na doświadczenie i fachową wiedzę, dzięki czemu wybieramy naturalne składniki, które doskonale współgrają ze sobą, dając Ci efekty, których potrzebujesz. Dbamy o to, aby nasz sklep z naturalnymi kosmetykami był miejscem, w którym znajdziesz swoją drogę do piękna.

Naturalne składniki naszych kosmetyków

Oferujemy Ci produkty, które powstały w zgodzie z naturą, uwydatniając to, co w nich najcenniejsze. Z naszymi kosmetykami możesz zadbać o całe ciało ponieważ oferujemy między innymi kosmetyki do pielęgnacji ciała, naturalne kosmetyki do twarzy, naturalne kosmetyki do demakijażu czy naturalny krem bb. Naturalne składniki sprawiają, że kosmetyki mogą oczyszczać, normalizować cerę, odżywiać ją i dodawać blasku. Twoja miłość do natury może nie tylko pomóc Tobie, ale również licznym fundacjom, które wspierasz kupując kosmetyki z Zielonego Laboratorium.

Wege misja

Wege misja

Nasze kosmetyki są w pelni wegańskie. Jedyny udział zwierząt, jaki można w nich stwierdzić, to inspiracja. 5% ze sprzedaży każdego produktu przekazujemy na organizacje prozwierzęce.