NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

Jesteśmy zespołem przyjaciół, których łączy nie tylko wspólna misja, ale także wiedza z zakresu z chemii, technologii kosmetyków, biotechnologii, kosmetologii, mikrobiologii, dermatologii, zielarstwa, która umożliwia nam tworzenie najwyższej jakości wegańskich kosmetyków naturalnych.

Każdy z nich powstaje na bazie naszych autorskich receptur. Zawierają one wyselekcjonowane składniki roślinne, doskonale współgrające ze sobą, dając Ci efekty, jakich potrzebujesz. Wszystkie etapy produkcji są przez nas ściśle kontrolowane, od pozyskiwania poszczególnych składników po transport. Produkt jest wstępnie badany przez nasz zespół specjalistów, a następnie wysyłany na testy dermatologiczne do niezależnego laboratorium.

NATURALNA
PIELĘGNACJA

Dzięki naszej wiedzy, tworzymy kosmetyki o prostym składzie z surowców naturalnych o wysokiej biodostępności i skuteczności. Prostota składników służy skórze oraz jest drogą do jej harmonii. 

Do produkcji używamy najwyższej jakości nierafinowanych olejów roślinnych, ekstraktów oraz olejków eterycznych, które stanowią nie tylko doskonałe substancje aktywne, ale nadają również naszym kosmetykom wymiar aromaterapii. Stworzyliśmy także produkty dla wyjątkowo wymagających skór wrażliwych oraz kosmetyki wielofunkcyjne, których można używać zarówno do twarzy jak i ciała. Naturalna pielęgnacja dla nas oznacza więcej niż dbanie o swoje ciało, to dbałość o naturę, o Ziemię i otoczenie.

KOSMETYKI
WEGAŃSKIE

Kosmetyki całkowicie wegańskie to dla nas coś więcej niż tylko brak surowców pochodzenia zwierzęcego.

Weganizm i życie w zgodzie naturą oraz troska o dobro zwierząt jest naszym stylem życia, a powstanie Zielonego Laboratorium było konsekwencją tych wyborów.

Każdy składnik dodatkowo sprawdzamy pod kątem obecności zanieczyszczeń odzwierzęcych, aby mieć pewność jego jakości.

POMOC
ZWIERZĘTOM

Pomoc zwierzętom jest dla nas tak samo ważna jak tworzenie wegańskich kosmetyków naturalnych cruelty free.

Nie jesteśmy obojętni na los tych istot na Ziemi, które nie mogą opowiedzieć o swoich troskach.

Dlatego 5% ze sprzedaży przeznaczamy na fundacje opiekujące się zwierzętami w potrzebie.

BEZPIECZNE
SKŁADNIKI

 

Produkty tworzymy według najwyższych standardów kosmetyki naturalnej. Zgodnie z powyższymi wytycznymi, dotyczącymi wytwarzania produktów naturalnych, kosmetyki Zielone Laboratorium nie zawierają żadnych kontrowersyjnych chemicznych surowców.

ETYCZNA
FIRMA

Do produkcji kosmetyków wykorzystujemy substancje naturalnie pozyskiwane w sposób etyczny, z poszanowaniem praw przyrody i praw człowieka, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Walczymy z ograbianiem i zanieczyszczaniem naszej planety. Nie chcemy powiększać śladu węglowego, dlatego nie importujemy modnych egzotycznych składników z dalekich krajów, które wiele firm dodaje wyłącznie w celach marketingowych, nie dbając o stan środowiska.

Etyka i uczciwość to podstawy naszych relacji z pracownikami, partnerami biznesowymi oraz klientami.

 

Połącz pielęgnację z pomaganiem i dołącz do naszej misji zmieniania świata na lepszy!