kosmetyki Zielone Laboratorium

Mamy przyjemność poinformować, że marka Zielone Laboratorium właśnie weszła do drogerii Kontigo! Nasza firma wyróżnia się jako jedna z pierwszych marek naturalnych kosmetyków wegańskich cruelty free w Polsce, tworząca produkty zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz troską o środowisko. Teraz, dzięki współpracy z siecią drogerii Kontigo, nasze produkty są jeszcze bardziej dostępne.

Wszystkie kosmetyki są wykonane z naturalnych składników o wysokiej biodostępności i pochodzących w większości z lokalnych źródeł. Wspieramy również fundacje dbające o dobro zwierząt, przeznaczając 5% ze sprzedaży na ich działalność. Kosmetyki Zielonego Laboratorium zostały nagrodzone w konkursach Influencer’s Top, InStyle Best Beauty Buys oraz Woman’s Health, a w lutym 2021 otrzymaliśmy nagrodę Polish Business Woman Awards za lidera najwyższej jakości kosmetyków z naturalnym składem.

Drogerie Kontigo, które specjalizują się w sprzedaży produktów naturalnych i ekologicznych, są idealnym miejscem dla marki Zielone Laboratorium. Cieszymy się, że nasze klientki będą miały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków wegańskich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru produktów idealnych dla siebie!

Poniżej prezentujemy listę sklepów, w których znajdziecie nasze kosmetyki 🙂

Kraków
Galeria Kazimierz – Podgórska 34, 31-536 Kraków
Tychy
Gemini Park Tychy- Towarowa 2 c, 43-100 Tychy
Tarnów
Gemini Park Tarnów – Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów
Czeladź
Centrum Handlowe M1 Czeladź – Będzińska 80, 41-250 Czeladź
Poznań
Avenida Poznań – Matyi 2, 61-586 Poznań
Toruń
Galeria Copernicus – Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń
Kielce
Galeria Echo Kielce – Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce
Łódź
Manufaktura – Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Galeria Łódzka – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/23, 90-307 Łódź
Warszawa
Galeria Mokotów – Wołoska 12, 02-675 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.