Nasza filozofia

Nasza filozofia

Etyczna firma

Działaniami naszej firmy kieruje przede wszystkim uczciwość. Dotyczy ona nie tylko relacji z klientami, lecz także z pracownikami i partnerami biznesowymi. Walczymy z ograbianiem i zanieczyszczaniem naszej planety. Nie chcemy powiększać śladu węglowego, dlatego nie importujemy modnych egzotycznych składników z dalekich krajów. Do produkcji kosmetyków wykorzystujemy substancje naturalnie występujące w naszej szerokości geograficznej, pozyskiwane w sposób etyczny, z poszanowaniem praw przyrody.

100% Vegan

Kosmetyki całkowicie wegańskie to coś więcej niż tylko brak surowców pochodzenia zwierzęcego. Każdy składnik dodatkowo sprawdzamy pod kątem obecności zanieczyszczeń odzwierzęcych. Staramy się nie używać substancji, które były testowane na zwierzętach. Na opakowaniach naszych produktów nie ma jednak takiej informacji. To byłoby nieuczciwe wobec zwierząt, które ucierpiały wiele lat wcześniej, gdy takie praktyki były powszechne. Człowiek przetestował już na nich niemal wszystko, nawet wodę.

Naturalne składniki

To, co nakładamy na skórę, jest niezwykle ważne – pomaga jej albo szkodzi. Pielęgnacja powinna polegać na wzmacnianiu tej naturalnej bariery ochronnej naszego organizmu, a nie na walce z nią i zmuszaniu do wchłaniania jeszcze większej ilości substancji chemicznych. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, z czego nasze kosmetyki są złożone. Ich składniki są jadalne lub naturalne, akceptowane przez organizacje nadające lub posiadające ekocertyfikat. Nie poprawiamy natury, ale ją wzmacniamy.

Pomagamy zwierzętom

Wielu ludzi chciałoby pomagać zwierzętom, ale uważają, że brakuje im czasu lub możliwości realizacji tego pomysłu. Tymczasem z pomaganiem jest podobnie jak z pielęgnacją – małe nawyki w dłuższej perspektywie mają dużą moc. Wybory, których dokonujemy podczas codziennych zakupów, są ważne. Razem z nami możesz zacząć pomagać zwierzętom już teraz. 5% wpływów ze sprzedaży każdego kosmetyku jest przeznaczone na zaspokajanie potrzeb podopiecznych pięciu różnych fundacji.

Wypróbuj